MENU

Skup betoniarek

Budowanie przyszłości wymaga solidnych fundamentów, a te powstają dzięki niezawodnym maszynom. Jednak co zrobić, gdy Twoja betoniarka nie jest już tak wydajna jak kiedyś? Może potrzebujesz wymienić ją na nowszą? A może po prostu nie jest już Ci potrzebna, bo skończyłeś budowę, zmieniłeś profil działalnośli lub zamknąłeś firmę? Mamy dla Ciebie rozwiązanie: nasz profesjonalny skup betoniarek!

 

Dlaczego warto skorzystać z naszego skupu?

  1. Szybka wycena – Dzięki doświadczeniu naszego zespołu, jesteśmy w stanie błyskawicznie ocenić wartość Twojej betoniarki i zaproponować konkurencyjną cenę.
  2. Sprawne procedury – Nasz proces skupu jest szybki i bezproblemowy. Oferujemy przejrzyste umowy, bez ukrytych kosztów czy pułapek.
  3. Odbiór sprzętu – Jeśli nie jesteś w stanie dostarczyć betoniarki do nas, my przyjedziemy po nią! Zapewniamy własny transport!
  4. Ekologia – Starsze betoniarki, które nie spełniają już obecnych norm, są przez nas odpowiednio utylizowane. Dbałość o środowisko to jedna z naszych priorytetów.

Kogo szukamy?

Nie ważne czy jesteś indywidualnym inwestorem, małą firmą budowlaną czy dużą korporacją. Skupujemy betoniarki w każdym stanie: od niemal nowych, po te wymagające napraw. Każda propozycja jest dla nas cenna.

 

Jak to działa?

  1. Kontakt – Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz na stronie. Opisz nam swój sprzęt, a najlepiej załącz zdjęcia.
  2. Wycena – Nasz specjalista dokona wstępnej wyceny na podstawie dostarczonych informacji.
  3. Odbiór sprzętu – Umówimy się na dogodny dla Ciebie termin odbioru betoniarki.
  4. Finalizacja transakcji – Po dokładnym sprawdzeniu sprzętu, finalizujemy transakcję i przekazujemy Ci uzgodnioną kwotę.

Nie czekaj! Jeśli Twoja betoniarka zajmuje Ci miejsce lub po prostu chcesz ją wymienić na nową, skontaktuj się z nami.

Skup betoniarek

FAQ

Jakie marki i modele betoniarek skupujecie?

Skupujemy wszystkie marki i modele betoniarek. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twojego sprzętu, skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy.

Czy skupujecie uszkodzone lub niepełnosprawne betoniarki?

Tak, skupujemy betoniarki w różnym stanie technicznym, zarówno sprawne, jak i wymagające napraw. Każda maszyna jest wyceniana indywidualnie.

Jak szybko otrzymam pieniądze za moją betoniarkę?

Po dokładnym sprawdzeniu sprzętu i potwierdzeniu wyceny, przekazujemy pieniądze od ręki lub realizujemy przelew bankowy w ciągu 24 godzin.

Czy odbieracie betoniarki z dowolnej lokalizacji w kraju?

Jeśli chodzi o odbiór, zapraszamy do zakładki obszary działania, gdzie sprawdzisz czy w Twojej lokalizacji odbieramy sprzęt budowlany.

Jakie są koszty transportu sprzętu?

Koszty transportu zależą od lokalizacji oraz wielkości betoniarki. W wielu przypadkach oferujemy bezpłatny odbiór.

FORMULARZ WYCENY

Szybka wycena